RSS

Zombie Boy w reklamie kosmetyków Vichy. Najbardziej przekonująca reklama podkładu

25.10

2011

To nie cud grafiki komputerowej a korektora marki Vichy. Rick Genest znany z tatuaży przedstawiających wzór rozkładającego się człowieka pozbył się ich na potrzeby kampanii reklamowej firmy kosmetycznej, która wprowadza właśnie na rynek swój nowy produkt.

Oceniasz książkę po okładce

Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądał bez pokrywających całe ciało tatuaży? Pierwszy kadr reklamy ukazuje chłopaka, którego wyróżnia nieskazitelnie zadbana skóra. Tylko kolczyki pozostawione na twarzy mogły początkowo zdradzić kim jest ten przeciętnie wyglądający mężczyzna. Dopiero gdy zaczyna zmywać pokrywający jego ciało korektor kosmetyczny odkrywa swoją prawdziwą tożsamość. Zombie Boy został twarzą korektora Dermablend. Rozkładającą się twarzą.

- Kosmetyk pomocny jest dla osób ze zmianami skóry, od znamion po tatuaże. Przemiana Zombie Boya to najbardziej wiarygodna reklama – mówią autorzy kampanii.

Nie ryzykujesz, nie żyjesz

Ze strony francuskiej firmy, zatrudnienie Zombie Boya to dość ryzykowne posunięcie. Dotychczas marka kojarzona była z subtelnością, delikatnością i naturalnym pięknem. Reklama z pewnością jest przekonująca. Skoro podkład może zakryć tatuaże to i bez problemu poradzi sobie również z małymi niedoskonałościami naszej skóry.

Gdy wizerunek Genesta w szybkim tempie obiegł świat z pewnością nikt nie spodziewał się, że podbije świat mody, zostanie gwiazdą tygodnia mody w Paryżu i zaprojektuje ubrania dla Lady Gagi, u boku której wystąpi w teledysku. Przyszedł czas i na reklamę.

Przeczytaj także:

Informacje o Marta Kowalczys

Prowodyrka orzeźwiających spacerów wokół biura. W Płodnych od ponad dwóch lat, jako Account Manager dba o kontakty z klientami. Lubi organizować eventy – jak trzeba to stanie na rzęsach. Pilnie studiuje w firmowej bibliotece wszelkie nowości oraz z sercem przypomina wszystkim o terminach, które ich gonią (o swoich czasami nie pamiętając).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © 2010 - Agencja Płodni.com - powered by WordPress