„Nasz target to kobiety i mężczyźni w wieku od zera wzwyż”

Design

Wydrukowaliśmy ten załącznik, ale gif się nie rusza”, „Podoba mi się ten kolor, ale czy możemy jednak go zmienić?” albo „Możecie odwrócić ten fotel w Photoshopie? Chcielibyśmy zobaczyć, jak wygląda z drugiej strony” – chyba nie ma accounta, PR-owca czy grafika, który choć raz nie otrzymałby od klienta polecenia albo pytania w podobnym klimacie.

Na maile o takiej treści każdy reaguje na swój sposób. Jedni próbują być mili, choć sarkazm ciśnie się na usta, inni tylko znacząco się uśmiechają albo dzielą się najbardziej soczystymi fragmentami wiadomości z adminami Brief – co znosi psychika grafika. Mark Shanley i Paddy Treacy poszli krok dalej i zainspirowani najdziwniejszymi sugestiami klientów stworzyli całą serię plakatów. Powstały one już jakiś czas temu, ale nadal są tak bardzo aktualne, że nie mogłam sobie odmówić ich przypomnienia. Zresztą spójrzcie sami.

 

too-old-to-be-a-granny1 Print Print Sandwich Web L-R SharpSuits MarkandPaddy2 MarkandPaddy3 Monkeys NEW baby Lovely.Colours_640 LoremIpsum-SharpSuits1 JenniferFarley2 Print FinnRichards alp1web Austin2 brianfitzer A3 poster burning_web cartoon_72dpi

Źródło grafik: sharpsuits.net