Dramat, jaki wydarzył się w Belgii wirusowo rozprzestrzenia się w internecie

Gdzieś w malutkim, nudnym, przeciętnym mieście w Belgii, w którym na co dzień nic nie zwykłego się nie zdarza, belgijska stacja TNT narobiła niezłego szumu. Telewizja uruchomiła właśnie wysokiej jakości nowy kanał i postanowiła ogłosić to w dość niezwykły sposób. W centrum cichego miasteczka pewnego dnia pojawił się dużych rozmiarów czerwony przycisk oraz napis zachęcający do naciśnięcia.

Zastanów się zanim naciśniesz

Kilku przechodniów zdecydowało się przycisnąć guzik no i wtedy rozpętała się fala nieprzypadkowych, jednak szokujących zdarzeń. Serię niezwykłych przypadków rozpoczęła głośna syrena karetki pogotowia, które przyjechało do ciężko rannej osoby. Akcja przywołała niezwykle zainteresowanych przechodniów, którzy na co dzień nie przywykli do takich obrazów ba ulicy. Co działo się dalej? To po prostu trzeba zobaczyć.

Film z akcji został opublikowany na YouTube zaledwie wczoraj. Do tej godziny zdążyło go obejrzeć ponad 3,5 miliona osób; ponad 1000 osób pozostawiło pod filmem komentarz. Wynik niezwykle imponujący, zresztą jak sam pomysł na wypromowanie nowego kanału. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem.