Jak zdobyć E-przyjaciół? Konkurs!

Najprościej za pieniądze, ale to pójście na łatwiznę. O wiele bardziej satysfakcjonujące byłoby chyba zyskanie ich dzięki swojej osobowości i kreatywnym pomysłom, prawda? Dzięki wydawnictwu ONEPRESS macie okazję wykorzystać tę drugą opcję i wejść w posiadanie jednego z trzech egzemplarzy książki Amber Mac.

Tematem książki „E-przyjaciele. Zobacz, co media społecznościowe mogą zrobić dla Twojej firmy” jest zastosowanie idei przyjaźni w rozwijaniu firmy i marki. Autorka opisuje przykłady wykorzystania wielu rodzajów mediów społecznościowych dla zbudowania lojalnej grupy odbiorców komunikatów, którzy ostatecznie stają się oddanymi klientami. Pozornie to proste, jednak przypadki wielu firm i marek pokazują, że nie do końca. Mam na myśli chociażby ujawniany w badaniach brak strategii obecności w social media deklarowany przez wielu dyrektorów ds. komunikacji.

Temat na pewno dla wielu z Was okaże się interesujący a gra o książki warta świeczki. Media społecznościowe to studnia bez dna jeśli chodzi o ciekawe tematy, dlatego prosimy Was o krótkie odpowiedzi na następujące pytanie:

Czy dzięki mediom społecznościowym może powstać prawdziwa przyjaźń?

3 najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy omawianymi książkami, pozostałych uczestników obdarujemy 3 koszulkami i 3 kubkami z kolekcji Płodni.com

Zasady konkursu:
• Odpowiedz w komentarzu pod tym wpisem na wyżej zadane pytanie.
• Docenimy oryginalne komentarze z zasadnym wyjaśnieniem Twojej opinii.
• Komentarz musi pojawić się pod wpisem do dnia 20.12.2012 r. do godziny 23:00.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi najpóźniej do dnia 21.12.2012r. na stronie PrzerwaNaReklame.pl oraz naszym fanpage’u facebook.com/PrzerwaNaReklame. Zwycięzcy zostaną poproszeni o kontakt mailowy w celu podania danych do wysyłki nagrody.