Jednym kliknięciem możesz wygrać książkę!

No, może nie jednym, ale udział w dzisiejszym konkursie nie wymaga wiele pracy. Dzięki wydawnictwu Onepress mamy dla Was 3 egzemplarze książki „Jednym kliknięciem. Historia Jeffa Bezosa i rosnącej potęgi Amazon.com” autorstwa Richarda L. Brandta.

Jeśli nie znacie tego nazwiska to czym prędzej powinniście to zmienić. Jeff Bezos to jedna ze współczesnych postaci, które zmieniły oblicze świata. Stworzona przez niego potęga Amazon przewróciła rynek księgarski do góry nogami. A firma nie zatrzymała się na książkach, stale poszerza swój asortyment i dokonuje rynkowej ekspansji.

Dlaczego niektórym udaje się realizować swoje marzenia – biznesowe i nie tylko? Skąd czerpią siłę do parcia naprzód i wiedzę potrzebną do realizacji zamierzonych celów? Jaką rolę w osiągnięciu sukcesu odgrywa przypadek i łut szczęścia, a jaką ciężka praca i konsekwencja w działaniu? Z pewnością nie ma na te pytania jednej uniwersalnej odpowiedzi, którą do serca mogliby wziąć wszyscy. Jest tyle przypadków, ilu ludzi. Na pewno jednak opowieść, której egzemplarze możecie dzisiaj wygrać, może dla wielu stanowić sporą dawkę inspiracji.

Co trzeba zrobić żeby wygrać?

Odpowiedzieć na proste pytanie i odpowiedź uzasadnić:

Kto jest dla Ciebie inspiracją w życiu codziennym, w szkole, w pracy? I niech nie będzie to Steve Jobs 😉

Zasady konkursu:
• Odpowiedz w komentarzu pod tym wpisem na wyżej zadane pytanie.
• Docenimy najbardziej kreatywne odpowiedzi.
• Komentarz musi pojawić się pod wpisem do dnia 25.02.2013 r. do godziny 12:00.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi najpóźniej do końca dnia 25.02.2013r. na stronie PrzerwaNaReklame.pl oraz naszym fanpage’u facebook.com/PrzerwaNaReklame. Zwycięzcy zostaną poproszeni o kontakt mailowy w celu podania danych do wysyłki nagrody.