Jezioro luster CNN w Poznaniu

Tylko do dnia dzisiejszego w Poznaniu można zobaczyć nietypową reklamę, jaką przygotowała stacja CNN. Na terenie Starego Browaru ułożono jezioro z 2500 mniejszych luster. Instalacja wygląda naprawdę imponująco. Mirror Lake zajmuje 400 metrów kwadratowych i pozwala przechodniom na obserwację otoczenia z niecodziennej perspektywy. Po środku z czerwonych kwadratów ułożony został napis reklamujący globalną stację.

Jezioro luster jest zapowiedzią serii programów o Polsce, którą przygotowuje stacja. Dlatego też przy instalacji można spotkać reporterów CNN, którzy na bieżąco uchwycają reakcje przechodniów. Przygotowują oni materiał do programu Eye on Poland, który ma przybliżyć widzom najważniejsze wydarzenia z naszego kraju a także pokazać gorączkowe przygotowania do wielkiego wydarzenia jakim będzie Euro 2012.

Eye on Poland będzie emitowany od 12 do 20 września. Każdy może wziąć udział w jego przygotowaniu i wysłać swoje ciekawe materiały związane z Polską (szczegóły tutaj: ireport.cnn.com oraz na http://kontakt24.tvn.pl/raport,pokaz-sie-w-cnn-dzieki-kontaktowi-24,137168.html).

Po Poznaniu przyjdzie kolej na Warszawę, gdzie instalację będzie można oglądać na Placu Zamkowym.