LipDub Uniwersytetu Adama Mickiewicza i SGH w Warszawie

Kilka tygodni temu pisałem o tym jak reklamują się zachodnie uczelnie wyższe. Po kilku tygodniach studenci Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu postanowili skorzystać z tego samego pomysłu. Zmieniło się miejsce, ludzie i piosenka. Dobrze, że na polskich uczelniach też się coś dzieje – widać, że studenci w swoich działaniach starają wykazywać się kreatywnością, a czas spędzany w szkolnych murach nie jest poświęcany wyłącznie dla zdobycia „papierka”. Czy pozostał ośrodki akademickie odważą się i postanowią odpowiedzieć? Chętnie wesprzemy swoją pomocą (zarówno kreatywną, jak i realizatorską) uczelnie/studentów, którzy pierwsi odezwą się po wsparcie przy organizacji :).

Trochę wcześniej swoją wersję zaprezentowała Szkoła Główna Handlowa i choć może budynek nie prezentuje się już tak nowocześnie jak w przypadku Uniwersytetu w Poznaniu to jednak klip jest bardziej dynamiczny.

A teraz dla zainteresowanych przegląd 22 uczelnianych LibDub z całego świata (w kolejności od najnowszego do najstarszego)!