Napieralski – „To on” i śpiewajace bliźniaczki

Kilka dni temu światło dzienne ujrzał utwór 'Rap o Napieralskim', który jednocześnie została okrzyknięta na forach najbardziej kiczowatą piosenką wyborczą. „Nasza-Klasa, Facebook, a także Twitter – Napieralski jedzie z całkiem nowym bitem. Szepnij coś na Blipa – Grzesiek Ci odpowie…” wychwala 'raper' kandydata lewicy.

Dziś jednak pojawił się w sieci teledysk wyborczy Grzegorza Napieralskiego, w którym występują dwie blond-bliźniaczki. Pierwotnie o godzinie 6 trafił do wolontariuszy, którzy wspierają Napieralskiego. Nie trzeba było długo czekać – już kilka minut później klip pojawił się na YouTube co podchwyciły kluczowe polskie media z TVNem i głównym wydaniem faktów na czele. Co by nie mówić o walorach artystycznych dzisiejszy dzień minął w mediach pod znakiem Napieralskiego co dla sztabowców jest najważniejsze. Czy dwie seks-piękności spowodują, że młodzi Polacy zagłosują właśnie na Napieralskiego? Póki co klip został w kilku kopiach wrzucony na YT, a każda z nich ma zaledwie kilkaset odtworzeń.

Czy tyle wystarczy by przyćmić debatę Komorowskiego z blogerami, których reprezentowali: Maciej Budzich, Jacek Gadzinowski, Paweł Wimmer i Artur Kurasiński?