Nivea psoci i poci:)

Premierę  nowego produktu Nivea Duo Stress ekipa Nivei postanowiła uczcić nie lada zasadzką dla wybranych pasażerów lotniska.

Zajęci czytaniem, rozmową przez  telefon albo konwersacją ze znajomymi pasażerowie nagle zauważali swoje zdjęcie w gazecie osoby siedzącej naprzeciwko niej. Byli oni poszukiwanymi kryminalistami.  Wywoływało już to duże zaniepokojenie i stres u wybrańców. To nie wszystko! Po chwili na wszystkich ekranach w poczekalni na lotnisku wyskakiwały najnowsze informacje o poszukiwanych osobnikach. Opis wyglądu i ubrania zgadzał się idealnie z wkręcanymi osobami. Nie da się ukryć, że osoby te były już bardzo zdezorientowane i przestraszone, a przede wszystkim zestresowane. O to w tym wszystkim właśnie chodziło, o stres i o to jak z reklamowanym produktem nie musisz pocić się ze stresu! Ochrona idąca w stronę zbiegów to był punkt kulminacyjny całej akcji, dzięki Bogu w miarę szybko odpuszczali i przyznawali się, że są z ekipy Nivea.

Akcja super, wykonanie jej rzecz jasna również. Możecie nawet zobaczyć making off przygotowany przez agencję, która koordynowała całą akcję, agencję  Felix & Lamberti. Wszystko super, ładnie, pięknie, ale i tak nie życzę ani sobie, ani nikomu innemu przeżycia takiej sytuacji, za duży stres, zdecydowanie.