Sprytna IKEA zaskakuje przechodniów

Na nowy katalog Ikea na rok 2012 większość czeka już z niecierpliwością. Jak zawsze na jesień już niedługo w naszych domach zawita gruba książeczka z gotowymi rozwiązaniami. Z tej okazji Ikea postanowiła postawić na dodatkową promocję. Zgodnie z hasłem „Małe jest piękne. Liczą się sprytne pomysły” Ikea zaatakowała przestrzeń publiczną pokazując jak poradzić sobie z niewielką do urządzenia przestrzenią.

W Warszawie wraz z teatrem Klancyk! utworzono „Małą scenę na centralnym”. Do wczoraj podróżni i przechodnie mogli zajrzeć do kawalerki i poznać jej mieszkańców. W ramach tej kilkudniowej akcji, aktorzy teatru wcielali się w mieszkańców małego mieszkania. W dodatku wszystko można było podglądać na żywo nie tylko na dworcu ale i w Internecie.

W Poznaniu za to „ofiarą” padły przystanki w centrum miasta. Zamieniły się one w schludne i przytulnie umeblowane wnętrza. Zainteresowania nie brakowało zwłaszcza, że na facebookowym fan page Ikea Poznań w zamian za zdjęcia przystanków rozdaje katalogi w rozmiarze XXL.

Nie pierwszy raz Ikea wychodzi na ulicę 🙂 Gratulujemy pomysłu.