6 najbardziej irytujących reklam świątecznych

Co jest gorsze od zalewu świątecznych reklam? Zalew zestawień top iluśtam najlepszych świątecznych reklam. Na przekór temu trendowi postanowiłem napisać moje subiektywne zestawienie najsłabszych reklam o tematyce świątecznej. Nie oglądam polskiej telewizji, więc pominąłem polskojęzyczne reklamy. Jeśli masz ochotę stracić kilka minut swojego życia to zapraszam do obejrzenia. Ostrzegam oglądasz na własną odpowiedzialność.

TK MAxx Christmas Advert

O tej reklamie chciałbym jak najszybciej zapomnieć, po pierwszym odtworzeniu.  Na włączonym auto replayu mogliby torturować nią więźniów w Guantanamo.

 

Sobeys Star of Christmas

Niczym nie wyróżniająca się reklama marketu. Same schematy. W tle leci kolęda. Jednym słowem nuda, aż wylewa się z ekranu. A, przecież można zrobić fajną świąteczną reklamę sklepu, którą dobrze się ogląda.

Toys R Us

Po obejrzeniu tej reklamy doszedłem do wniosku, że poprzednia reklama Sobeys’a nie była wcale taka zła, ba wydała mi się nawet niezwykle wciągająca.

Seanytunes – Harrods Christmass Avert

Prydługawa animacja niedźwiadka ze smutną muzyką. Tylko dla dzieci i zatwardziałych fanów misia uszatka!

Samsung – The Best! Present! Ever!

Rodzina otrzymuje na święta upragniony telewizor. Radości i śmiechom nie było końca…

Christiano Ronaldo ‚Home Alone’

Mój faworyt w tym zestawieniu. Reklama w konwencji sitcomu ze sławnym piłkarzem w roli głównej. Christiano Ronaldo po raz kolejny pokazał, że nie boi się zostać zaszufladkowanym jako maminsynek, którym zresztą jest.

 

A jakie są wasze typy? Która z reklam świątecznych najbardziej was irytuje?