Arya Stark z „Gry o tron” w nowej roli

Reklama_animacja

Maisie Williams, czyli Arya Stark z superpopularnego serialu „Gra o tron” udowodniła, że ma talent nie tylko do ról dramatycznych. W nowym spocie firmy Three – brytyjskiego dostawcy usług internetowych – młoda aktorka pokazała swoje komediowe oblicze.

screen-2

W niespełna 2-mintowym spocie 19-letnia Williams parodiuje chyba wszystkie reklamy kosmetyków dla nastolatków.  W reklamie pojawia się określenie „black spots” (czarne plamy), ale wcale nie dotyczy ono niedoskonałości twarzy, ale… braku dostępu do Internetu! W ten sposób Maisie Williams promuje nową technologię firmy 4G Super-Voice, która usuwa „czarne plamy”, czyli… obszary pozbawione dostępu do Internetu (bez którego nastolatki nie mogą się obyć!)

Scenarzyści reklamy nie mogli zapomnieć o nawiązaniu do „Gry o tron”. W pewnym momencie z ust Williams pada zdanie – “Guys, let’s face the Stark reality, being a teenager’s hard enough. The last thing you need it the trauma of black spots” (“Bądźmy szczerzy, rzeczywistość Starka, będąc nastolatką jest już wystarczająco trudna. Ostatnie czego potrzebujecie to czarne plamy”). Patrząc na finał 6. Sezonu „Gry o tron” trudno się z tym nie zgodzić…

A Wam jak podoba się reklama z udziałem Maisie Williams?