Designerskie limitowane edycje Coca-Coli

Już w zeszłym roku w związku ze zbliżającymi się mistrzostwami EURO 2012 na rynku pojawiły się limitowane edycje napojów Coca-Cola. Na puszkach znajuje się 8 stadionów – Stadionu Narodowego w Warszawie, Stadionu Miejskiego w Gdańsku, Stadionu Miejskiego we Wrocławiu, Stadionu Miejskiego w Poznaniu, Stadionu Olimpijskiego w Kijowie, Stadionu we Lwowie, Donbas Areny w Doniecku oraz Stadionu w Charkowie.

To oczywiście nie pierwsza gradka dla kolekcjonerów i smakoszy Coca-Coli. Przy okazji jubileuszy marki, ważnych wydarzeń sportowych, współpracy z gwiazdami czy też ot tak po prostu w historii bardzo często pojawiały się na rynku tego typu produkty. Niektóre z nich jednak nigdy nie były przeznaczone do sprzedaży a trafiały na aukcje charytatywne. Bardzo często do współpracy przy tworzeniu opakowań zapraszani byli światowej sławy projektanci jak Karl Lagerfeld, Roberto Cavalli, Donatella Versace, Nathalie Rykiel, czy też ostatnio Jean Paul Gaultier – nowy dyrektor kreatywny marki.

Dziś przedstawiamy Wam kilkadziesiąt wybranych, naszym zdaniem najlepszych limitowanych butelek i puszek tego napoju. Miło byłoby częściej oglądać je na sklepowych półkach.