Dr Shepherd i Dr Cuddy w najnowszym spocie firmy Cigna

reklama_animacja

Wczoraj zadebiutowała nowa kampania reklamowa firmy Cigna, jednej z najstarszych amerykańskich korporacji ubezpieczeniowych. Spot promujący cała akcję to prawdziwa perełka – wystąpili w niej najbardziej znani serialowi doktorzy.

Celem kampanii jest zachęcenie Amerykanów do wykonywania corocznych badań kontrolnych, które mogą poprawić ich stan zdrowia.

W spocie pojawiają się serialowi lekarze doskonale znani widzom w Polsce. Widzimy w nim Lisę Edelstein (dr Lisa Cuddy z serialu „Dr House”), Patricka Dempseya (dr Derek „McDreamy” Shepherd z „Chirurgów”), Donalda Faisona (dr Christopher Turck z „Hożych doktorów”), Noah Wylea (dr John Carter z „Ostrego dyżuru”) oraz Alana Aldę (kpt. Franklin „Sokole Oko” Pierce z legendarnego serialu „M*A*S*H”).

Cała kampania promocyjna odbywa się pod hasłem „We’ve saved hundreds of lives on TV. Now we’re helping to save lives for real” („Ocaliliśmy setki ludzkich istnień w telewizji. Teraz pomagamy ratować życie na poważnie”) i prowadzona jest w telewizji oraz na portalach społecznościowych.

Który z pojawiających się doktorów nakłoniłby Was do badań kontrolnych? A może brakuje Wam jakiegoś znanego serialowego lekarza w tym spocie? Ja chciałabym zobaczyć w nim Gregorego Housea…