Kochanek roku połączony z Facebookiem

Zwrócono mi uwagę, że już dawno nie było akcji przeprowadzonych z wykorzystaniem Facebooka. Specjalnie na życzenie publikuję jeszcze gorącą aplikację wykorzystującą Facebook Connect, która w ostatnich dniach zaczęła przenikać do Polski i udało mi się dostrzec ją już na wallu jednego ze znajomych.

Wiosna i lato to okres sprzyjający porywom miłości – także tej fizycznej. Czas wydaje się idealny na organizację akcji pod tytułem „Najlepszy kochanek”. Aplikacja została przygotowana na potrzeby Wet International, firmy produkującej żele i inne produkty przeznaczone do intymnych zabaw.

„World’s Greatest Lover” pozwala użytkownikom na stworzenie filmu, w którym to on sam odgrywa główną rolę i zostaje okrzyknięty powyższym tytułem. Wystarczy udostępnić swoje zdjęcie z pamięci komputera bądź zezwolić na połączenie z kontem na Facebooku co spowoduje, że aplikacja sama pobierze zdjęcie z naszego profilu. Użytkownik może wysłać tak przygotowany film swoim znajomym lub opublikować w ponad 50 różnych najpopularniejszych serwisach społecznościowych (np. Facebook, Twitter, WordPress, Blogger, etc.).

Wystarczy wejść na http://www.wetworldsgreatestlover.com/ i samemu spróbować 🙂