Magiczne lustro w sklepie size plus

Co Ty na to aby w sklepowej przymierzalni dołączyło do Ciebie dwóch przystojniaków? Jakiś czas temu klientki sklepu Penningtons miały przyjemność przymierzania nowych ubrań w towarzystwie dwóch seksownych strażaków. A wszystko to za sprawą magicznego lustra, które na chwile przeniosło je w zupełnie inny świat i wywołało nie lada uśmiechy.

Penningtons to sieć kanadyjskich sklepów odzieżowych z ubraniami size plus. Nic więc dziwnego w tym, że ostania kampania marketingowa skierowana była do Pań o bujniejszych kształtach, które z tego powodu mogą być niekoniecznie zadowolone. Magiczne lustro – klucz tej kampanii – uruchamiało się poprzez czujnik ruchu. Gdy tylko klientka nadepnęła na równie magiczny kwadrat umieszczony na podłodze w lustrze nagle pojawiali się strażacy.

Przystojniacy najpierw dawali do zrozumienia iż wybrany przez kobietę strój leży na niej wyśmienicie a później przystępowali do akcji zabiegania o jej względy. Jak to robili? To trzeba zobaczyć.

Reakcje kobiet były oczywiście filmowane i wykorzystane w późniejszym czasie do reklamowych spotów reklamowych. Klientki oprócz poprawy nastroju miały szansę na wygranie nagród, jakimi były bony na zakupy dla siebie i przyjaciółki.