MINI gorączka w Tokio. Kampania, która odbije się szerokim echem

Masz smartfona a do tego szybko biegasz? Możesz zgarnąć MINI Coupe. Przedstawiamy Wam genialną kampanię MINI, której start zaplanowany jest na najbliższą sobotę. Niestety nie w Polsce a w stolicy Japonii. Po ubiegłorocznym sukcesie w Szwecji i podwójnym wzroście sprzedaży samochodu MINI w tym kraju producent zdecydował się na powtórzenie akcji. Kto wie, może już niedługo kampania zagości także u nas.

Kto pierwszy ten lepszy

Zasady są proste, a gra o MINI rozpoczyna się 3 grudnia. Użytkownicy smartfonów mają 9 dni na „polowanie” na wirtualne samochody w specjalnej aplikacji. Jeżeli pokonasz konkurencję, auto jest Twoje. Trzeba działać szybko bo chętnych do biegu po MINI zapewne będzie niemało.


Miejska gra jest podobna do tej z zeszłego roku, ale zostanie przeprowadzona na znacznie większą skalę. Obszar gry w Tokio jest 32 razy większy niż w Sztokholmie i obejmuje łącznie 240 kilometrów kwadratowych!

Aplikacja została udostępniona użytkownikom Android oraz iPhone. Liczba biorących udział w grze będzie znacznie większa niż rok temu w Szwecji. Jeżeli w najbliższą sobotę jesteś w Tokio to życzymy Ci powodzenia 😉

Zobaczcie jak było rok temu w Szwecji: