Najpopularniejsze filmy wirusowe ubiegłego tygodnia II

Już tydzień minął od kiedy zaprezentowaliśmy pierwszą odsłonę Najpopularniejszych filmów wirusowych ubiegłego tygodnia. Dziś czas na kolejną porcję najszybciej rozchodzących się wirusów w światowej i polskiej sieci.

1. Viral, który zostanie na zawsze

O tym pialiśmy już kilka dni temu więc dla tych co nie widzieli sam film do obejrzenia, a więcej informacji w poprzedniej notce.

2. Zniszczyć niezniszczalne

Mieliśmy już okazję oglądać reklamy najróżniejszych produktów, które były promowane jako niezniszczalne. Tym razem podczas targów zaprezentowano niezniszczalny (czy oby na pewno?) telefon. Ze strony prezesa jednej z firm padł zakład w stronę dziennikarza BBC, że jeżeli uda mu się uszkodzić telefon to dostanie jeden egzemplarz za darmo. I po co było obiecywać? Wystarczyło kilka sekund, kilka uderzeń i telefon uszkodzony.

3. CL!CK – Lego film

Film mający inspirować i przy okazji promować Lego obejrzano w ciągu tygodnia 700 tysięcy razy.

4. Helikopter sterowany przez iPhone / iPod

To przykład tego co może się stać kiedy grupa fascynatów usiądzie do jakiegoś projektu. Skonstruowali pierwszą maszynę latającą sterowaną przez iPhonea/iPoda za pomocą WiFi.

5. Axe wyczyści Twoje piłki

Axe od samego początku buduje swój wizerunek za pomocą kampanii wirusowych i ambientu. Nie inaczej mogło być i tym razem.