Najpopularniejsze filmy wirusowe ubiegłego tygodnia III

Mija kolejny tydzień i poniżej prezentujemy ponownie listę najpopularniejszych filmów wirusowych w światowej sieci. Jest się czym inspirować i warto docenić sukces jaki osiągają poniższe filmy bo to z nimi mają styczność miliony osób i to właśnie tego typu produkcje chcą sobie przekazywać internauci, którzy nie zapominajmy o tym poza „piciem piwa i oglądaniem filmów pornograficznych” są także klientami naszych firm.

1. Michael Jackson’s This Is It

Więźniom się nudzi, więc by czymś zająć ich czas i nie dać im chwili do namysłu jak nawiać, czy co by tu dziś nabroić postanowiono, że wezmą udział w akcji na cześć Michaela Jacksona lub promującej film This Is It (jak kto woli). Choreografem został Travis Payne, który bardzo blisko współpracował nie tylko z samym Jacksonem, ale także z takimi gwiazdami jak Madonna, Lenny Kravitz, Jennifer Lopez, Ricky Martin czy Beyonce. Cały klip został dołączony do wersji DVD wydania Michael Jackson This Is It.

2. Apple iPad i Hitler

Prezentacja najnowszego produktu Apple iPad nie spełniła oczekiwań sporej grupy osób, która od kilkunastu tygodni śledziła pogłoski na temat tego urządzenia. Poprzednie montaże z wykorzystaniem scen z tego samego filmu pokazywaliśmy w wiadomości Najpopularniejsze filmy wirusowe ubiegłego tygodnia I.

3. Reklama Walmart – Clown

Podczas niedzielnych mistrzostw NHL w Stanach Zjednoczonych Walmart zaprezentował swoją nową reklamę. Ojciec przebrany za Clowna chcący sprawić radość swoim pociechom niestety ostatecznie doprowadza je do krzyku. W ciągu tygodnia na YouTubie klip obejrzano ponad 800,000.

4. Misa Digital Guitar Demo

Ten nowy gadżet to nie nowa wersja Guitar Hero tylko urządzenie stworzone przez pasjonata. Produkt ma wejść do masowej produkcji – niestety nikt jeszcze nie wie jaki będzie jego koszt. Oprócz furory na You Tube, o gadżecie napisały wszystkie liczące się technologiczne serwisy na całym świecie.