Najprawdopodobniej najlepsza na świecie reklama podłóg – Pergo vs. Everything

Producenci kosmetyków, lekarstw, okien, podłóg i past do zębów przyzwyczaili nas do reklam, w których pseudo naukowcy operują niezrozumiałymi danymi, by zwrócić naszą uwagę. W swoich czystych laboratoriach przekonują nas o niezwykłych właściwościach i zaletach danego produktu w quasi profesjonalny sposób. Takie reklamy już na nikim nie sprawiają większego wrażenia.

Jak więc pokazać, że jakość naszego produktu wyróżnia się na tle konkurencji?

Udało się to producentowi laminowanych podłóg Pergo. Do testów swoich produktów zatrudnił „prawdziwych” testerów, których zadaniem była solidna eksploatacja podłogi. Najpierw odbył się casting, w którym wybrano nieszablonowych ludzi. Następnie na środku skweru w Venice Beach (Kalifornia) odbyły się prawdziwe testy wytrzymałości podłóg.

Nie próbujcie tego w domu

Na oczach wielu przechodniów podłogi testowali m.in. zapaśnicy na szpilkach, orkiestra, rolkarze a także słoń, który wykonał (najprawdopodobniej) najgorszą sztuczkę na świecie. Wokół sceny z laminatu zgromadził się zadowolony tłum. Była to świetna okazja by zmontować zabawną i interesującą reklamę.

Producent radzi, by nie próbować tego w domu. Przypomina, że należy przestrzegać instrukcji i odpowiednio dbać o konserwację podłóg.

Warto obejrzeć!