Nowa, prowokacyjna kampania Agent Provocateur

Agent Provocateur to firma produkująca zmysłową a jednocześnie bardzo wygodną bieliznę dla kobiet. Właśnie wystartowała z kolejną kampanią reklamową, która jak większość dotychczasowych nie może pozostać niezauważona. Twarzą kolekcji została Paz de la Huerta – amerykańska aktorka, która słynie z kontrowersyjnego zachowania. Modelka już w szóstej klasie szkoły podstawowej została zawieszona za agresywne zachowania.

Prowokacja to jej drugie imię

Paz de la Huerta może i nie jest dobrą i powszechnie docenianą aktorką, lecz kto mógłby być lepszą wizytówką dla Agent Provocateur. Znana jest ona przede wszystkim ze swojego nieskrępowanego zachowania, ciętego języka a także licznych alkoholowych wybryków. Autorzy kampanii świetnie to wykorzystali i w sesji zdjęciowej z aktorką nawiązali do świata show biznesu.

Pokaż co masz pod ubraniem

Niejednokrotnie portale plotkarskie na całym świecie zamieszczały zdjęcia gwiazd, które przez przypadek (bądź i nie) demonstrowały swoją bieliznę. Paparazzi zbili fortunę na zdjęciach, na których widać majtki np. Britney Spears czy Paris Hilton wysiadających z samochodu. Zgodnie z hasłem reklamowym od teraz kobiety noszące bieliznę Agent Provocateur nie będą musiały zasłaniać się przed obiektywem złośliwych fotografów.

Rzeczywiście na zdjęciach de la Huerta z dumą eksponuje bieliznę. Aktorka idealnie wkomponowała się w niegrzeczny wizerunek marki. W reklamach Agent Provocateur wystąpiły do tej pory takie sławy jak Kate Moss, Kylie Minogue, Lily Cole, Dita Von Teese. Wszystkie zaskakujące kampanie wzbudzały wiele sensacji i komentarzy. A co Wy o tym myślicie?