Piwny Teletransporter wybawi Was z tarapatów

Wiele marek piwa w swoich reklamach odwołuje się do naszych potrzeb. Pice piwa to nie tylko nawyk, ale jak przekonują nas producenci – styl życia a także wybawienie od kłopotów. Któż nie chciałby w spokoju wyjść na imprezę i nie przejmować się telefonami od zazdrosnej dziewczyny? Piwo Andes znalazło dla Was rozwiązanie. Przedstawiamy Wam Telentransporter – rewolucyjny wynalazek, dzięki któremu można w spokoju wypić piwo z kumplami.

Jak to działa?

Wychodzisz na noc z kumplami, oczywiście w tajemnicy przed swoją dziewczyną. Gdy ta tylko zadzwoni, udajesz się do dźwiękoszczelnego Teletransportera i wybierasz swoje otoczenie. W kabinie dostępne są najróżniejsze sceny hałasu, które sprawią, że dziewczyna nie przyłapie Cię na kłamstwie. Do wyboru m.in.: szpital, lekcje karate, toaleta, samochód , uliczne korki, supermarket czy biuro.

Po co kłamać, skoro można się teleportować?

Dzięki Teletransporterowi jak przekonuje producent piwa od teraz w spokoju możesz wyjść do baru i nie przejmować się niczym. Dźwiękoszczelne kabiny Andes cieszyły oko oraz duszę w większych barach w Mendozie (Argentyna). Uwaga! Korzystanie z kabiny powoduje mniej rozstań a także sprawia, że bary zapełniają się szczęśliwymi facetami.

Akcja marketingowa przyniosła świetne efekty. Kampania zdobyła Grand Prix w kategorii Outdoor, oraz i brąz w kategorii „Promocja” na Międzynarodowym Festiwalu Reklamy 2010 w Cannes. Nie wspominając o setkach zadowolonych kłamczuchów 😉