Reklama wody mineralnej jakiej świat jeszcze nie widział

Każdego roku kolorowe magazyny, programy poradnikowe mówią o tym jak schudnąć. I za każdym razem dochodzimy do jednego wniosku: to nie działa. Cudów nie ma i aby schudnąć szybko i skutecznie swoją dietę musimy wzbogacić nie tylko o regularne ćwiczenia ale i dużą ilość wody. Jak schudnąć bez wysiłku i z uśmiechem na twarzy podpowiada producent francuskiej wody mineralnej.

Uśmiechaj się i chudnij

Contrex to marka wody mineralnej, której właścicielem od kilku lat jest firma Nestlé Waters. Z okazji wejścia marki na Facebooka i startu nowego fan pejdża Contrex przygotował nie lada niespodziankę dla Francuzów a także reklamową ucztę dla wszystkich internautów. Ci pierwsi zostali zaskoczeni pewnego dnia na ulicy, drudzy obejrzeli filmik w zaledwie kilka dni już ponad milion razy. Film już staje się wirusowy i wywołuje uśmiech u internautów z całego świata.

Uliczna niespodzianka jest tylko jednym z elementów kampanii, którą Contrex rozpoczął we wrześniu tego roku. Premierze firmy na Facebooku towarzyszy aplikacja dla wszystkich, którzy zmęczeni są odchudzaniem. Można tańczyć, śpiewać, oglądać film i również w tym czasie spalać kalorie. Aplikacja wyliczy na podstawie Twoich prostych czynności życiowych ile kalorii udało Ci się zrzucić.

https://www.facebook.com/Contrex