Supermoc dla każdego!

Philips

Niedawno trafiłam na ciekawą kampanię reklamową marki Philips. Polecam obejrzeć. Spróbujcie odgadnąć w pierwszej minucie jej trwania, jaki produkt jest promowany reklamowany. READY, SET, GO:

Zdziwieni, że nie jest to spot suszarki do włosów, szczoteczki do zębów czy odkurzacza? Okazuje się, że Philips ma niestandardowe, a zarazem bardzo różne podejście do tak ważnego tematu, jak opieka zdrowotna. Marka znalazła sposób na uczynienie życia lepszym.

Nie trzeba mieć supermocy, żeby być superbohaterem. Zwykły człowiek i jego chęci razem mogą dokonać rzeczy niezwykłych. Śmiech jest najlepszym lekarstwem, a empatia ma ogromne znaczenie. Jego Misją bohatera tego filmu jest umilanie życia innym, szczególnie tym potrzebującym.

Innowacja i Ty

Podobnie wspomniana marka Philips. Jej misją jest ułatwianie życia innym. Pokazuje to cała kampania reklamowa, która obejmowała 30-sekundowy spot telewizyjny, 90-sekundową reklamę online, outdoor, digital i social media. Dodatkowo powstała platforma „Innovation and You”, na której brand prezentuje prawdziwe historie ludzkie, przebieg chorób sposoby leczenia i metody na ułatwianie życia skazanego na ciągłą walkę. Poznajcie niesamowity chór „The Breathless Choir”. Należą do niego osoby, dla których oddychanie jest wiecznym wyzwaniem. Dostali nowe – śpiew:

Warto zajrzeć na polską wersję strony i poznać więcej niezwykłych historii: http://www.philips.pl/a-w/innovationandyou/

Bo najważniejsi są pacjenci

Firma Philips pokazuje, jak światło może wpłynąć na nastrój małych pacjentów. Angażuje się w zaprojektowanie rozwiązań, które ułatwią życie ludziom z chorobami układu oddechowego. Uczy, jak wydajniej wykorzystywać zasoby, dzięki czemu obniża się koszty produkcji, opracowuje cyfrowe urządzenia, które zwiększą efektywność opieki medycznej. Philips wierzy, że dostarczanie innowacyjnych rozwiązań poprawi jakość życia wielu osób. Bo człowiek jest najważniejszy.

Dzięki tej kampanii firma chce zmienić postrzeganie marki. Stawia na ludzi. Niektórzy po prostu są w stanie zrobić naprawdę dużo, żeby ułatwić innym życie.