Tacy dumni!

Cisza wyborcza już za kilka godzin, więc zapewne wiecie, na kogo oddacie swój jakże cenny głos. W końcu decydujemy o tym, kto w naszym kraju dojdzie do władzy 🙂 Trzeba przyznać, że w tym roku kandydaci stanęli na wysokości zadania, zaskakując nas nie tylko swoim poczuciem humoru i kreatywnością, ale przede wszystkim umiejętnościami graficznymi.

Zanim nastąpi ta jakże długo oczekiwana chwila, w której każdy z nas (lub chociażby większość) wrzuci do urny kartkę z zaznaczonym X, chciałabym Wam raz jeszcze przypomnieć, z kim macie do czynienia 😉

Pan Paweł to osoba silnie zainspirowana filmami science fiction, lubiąca podróże, mocno stąpająca po ziemi. Wiadomo przecież, że nie można obiecywać wyborcom niemożliwego.

Kolejny kandydat, rodem z Dzikiego Zachodu, bardzo chciał wstrzelić się w klimat prosto z westernu (lub jest po prostu wielkim fanem Clinta Eastwooda – nieistotne). Najważniejsze, co musimy o nim wiedzieć, to fakt, że przyszły szeryf chciałby stanąć na straży prawa i sprawiedliwości… gdzieś w Polsce.

Bycie politykiem nie zamyka nam drogi do realizowania swoich pasji, warto o tym pamiętać, gdybyśmy koniec końców zdecydowali się zmienić tor swojej ścieżki zawodowej. Pan Piotr na przykład próbuje swoich sił jako mim. Co sądzicie o tym hobby?

Każda kobieta lubi kwiaty, to fakt. Niektóre poświęcają wiele czasu na ich hodowlę i pielęgnację, inne natomiast czują do nich bardzo silne przywiązanie. Cóż mogę więcej napisać? Kwiatki, bratki i stokrotki… 😀

Piękno ukryte jest w Tobie, nieważne, co sądzą o Tobie inni. To zaprawdę piękna maksyma. Kto jeszcze marzy o karierze modela?

I na koniec mój ulubiony. Rodzynek pośród wszystkich pięknie obmyślonych kampanii/billboardów wyborczych. Ta ptaszyna zdecydowanie postawiła na wariację barw, a sama w sobie praca nacechowana jest niewytłumaczalnie pociągającym surrealizmem. Czy grafik płakał, jak projektował?

Słowem końca namawiam – oddajcie w niedzielę swój głos, bowiem jest on ważny, a los naszego kraju leży w naszych rękach. Jak widać na ilustracjach powyżej, przedstawiciele naszej władzy mają wiele ukrytych talentów, które warto wspierać. Może w końcu coś się zmieni w tym kraju? 😉

Ps. Wszystkie kreacje naturalnie powinniśmy potraktować z przymrużeniem oka. 🙂