Trzy reklamy, które poprawią Ci humor :-)

Auto terenowe nie tylko dla twardzieli

Macie ochotę na wzruszająca opowieść o miłości, stracie i rozpaczy? Historia rozpoczyna się tragicznie. Zakochany w swoim aucie właściciel znienacka traci je. To dla niego nie tylko utrata samochodu, ale wręcz egzystencjonalny kryzys wywołany utratą ukochanego towarzysza.

Nowa reklama telewizyjna Toyoty HiLux to istny melodramat. Główny bohater dręczony retrospekcjami najpiękniejszych chwil z swojego życia wspomina swoje ukochane cztery koła. Podczas spaceru w strugach deszczu odkrywa, że jego luba jednak nie odeszła. Wielki plus dla australijskiej agencji reklamowej Saatchi & Saatchi, której reklama ukazała delikatniejsze oblicze samochodu typu pickup.

Gwiazdy Internetu

Poniżej reklama, która zaledwie w ciągu kilku dni okrzyknięta została mianem jednej z najlepszych reklam tego roku. Uroczy bohaterowie przekonają Cię jak zadbać o siebie i swoją rodzinę i dlaczego wśród konkurencji warto wybrać Aflac. Urocza kaczka już zawładnęła niejednym sercem. Do tego nie brak w reklamie dobrego beatu oraz rapu 😉

Shufflin hamsters

Kolejna chwytliwa reklama, która na długo pozostaje w pamięci. KIA powróciła do konceptu reklamy, w której ze względu na duże zainteresowanie wystąpiły sympatyczne chomiki. Seria Soul to mocno spersonalizowane miejskie samochody a spoty reklamujące te auta nawiązują do rozrywki. Popularne chomiki w swoich poprzednich odsłonach zdobyły już 2 nagrody Nielsena, stąd pewnie pomysł by przywrócić ich postać w nowej kampanii.