Daj byłemu drugą szansę. W reality show na Snapie

Jeśli używacie Snapchata nie tylko do kontaktu ze znajomymi, ale też śledzenia gwiazd czy influencerów, z pewnością jesteście w stanie podać co najmniej kilka przykładów dram, które rozegrały się na tej platformie. Wkrótce, a dokładniej w kwietniu, może ich być jeszcze więcej. Właśnie wtedy w świat ma zostać wypuszczony reality show stworzony z myślą o jego emisji właśnie (i wyłącznie) na Snapchacie.

Niereżyserowany program o tytule „Second Chance” będzie pokazywać pary, które wcześniej się rozstały, a teraz spotkały się twarzą w twarz, by po raz pierwszy szczerze porozmawiać o tym, co poszło nie tak i być może się pogodzić. Format liczący osiem odcinków przygotuje A+E Network. Ma być on dostępny w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i Australii.

To nie pierwszy raz, kiedy na Snapie pojawi się tego rodzaju content. Wystarczy wspomnieć o snapchatowym miniserialu z 2015 r. – „Literally Can’t Even” (który swoją drogą nie zebrał zbyt dobrych recenzji) czy zapowiedzianej jakiś czas temu współpracy z BBC, w ramach której na Snapchacie będzie można zobaczyć program „Planet Earth II” zmontowany z nieemitowanych wcześniej w telewizji materiałów. Twórcy podkreślają jednak, że „Second Chance” będzie pierwszym reality show wyprodukowanym specjalnie dla tej platformy.