Skłóceni z Facebookiem bracia Winkelvoss w reklamie pistacji

Bliźniacy Winklevoss skonfliktowani z założycielem Facebooka zagrali w reklamie pistacji. W reklamie subtelnie zadają cios Markowi Zuckerbergowi żartując o tym, jak można kogoś ukarać za skradziony pomysł. To oczywiste odniesienie do założyciela portalu, z którym swojego czasu byli w ostrym sporze.

Subtelny cios

Zuckerberg został oskarżony przez braci o złamanie umowy kontraktowej i kradzież kodu źródłowego, który wykorzystał do stworzenia serwisu Facebook. Bliźniacy (zawodowi wioślarze) wytoczyli kilka procesów firmie a sprawa zakończyła się dla nich przyjęciem „niekorzystnego” odszkodowania rzędu 65 milionów dolarów (w udziałach i gotówce). Historia sądowego sporu była jednym z głównych wątków filmu poświęconego założycielowi Facebooka „The Social Network”. Teraz wykorzystali ją producenci Wonderful Pistachios.

Pistacjowi celebryci

W ostatnich dniach światło dzienne ujrzała druga reklamówka orzeszków. Wystąpiła w niej znana z bycia siostrą Kim Kardashian – Khloe Kardashian wraz z mężem Lamarem Odomem (znany amerykański koszykarz).

Wcześniej w reklamówce wystąpiła również niejaka Snookie – znana z programu „Ekipa z New Jersey” emitowanego w stacji MTV. Jersey Shore to reality show, które wypromowało grupkę osób prowadzących dość specyficzny styl życia (zamiłowanie do tandety i ostre imprezy). Twórcy reklamy postanowili wykorzystać zamiłowanie Snookie do solarium. Czego można było się spodziewać.

Największą i wzbudzającą najpozytywniejsze emocje gwiazdą reklamy pistacji jest chyba jednak Crystal. Małpka kapucynka, która zagrała w filmie Kac Vegas II zrobiła ogromną furorę w świecie filmowym.

Miała już swój debiut na czerwonym dywanie,

przyszedł i czas na reklamę.