Zostań social media ninją – studiuj social media!

Myślisz, że media społecznościowe nie mają przed Tobą żadnych tajemnic? Jesteś w błędzie! Niezależnie od tego, czy spędzasz na Facebooku cały dzień, scrollując walla co kilka sekund w poszukiwaniu nowych zdjęć swoich znajomych, ćwierkasz o promocjach w Biedronce, dokumentujesz nawet mycie stóp na Snapchacie czy kompletujesz outfity tylko na podstawie tego, co proponuje Ci Pinterest, nigdy nie będziesz na bieżąco ze wszystkimi kanałami SM. Czemu? Bo doba ma tylko 24 godziny. Jak zatem wykorzystać ją w 101% i czerpać realne korzyści ze swojej miłości do social media? Jest na to pewien sposób…

studia social media

Social media w lodówce

Są wszędzie – gdziekolwiek się nie obrócisz, z kimkolwiek nie porozmawiasz, w jakimkolwiek miejscu nie pracujesz – Facebook to chleb powszedni współczesnego homo sapiens (a może już homo fejsbukus?). I chociaż wciąż można znaleźć ludzi, którzy stronią od tego rodzaju komunikacji, zarzekając się, że nigdy nie założą sobie konta, nie sposób dziś żyć w zupełnej izolacji od social media. Knajpy, małe rodzinne biznesy, prywatne spółki z branż wszelakich, lodziarnie czy nawet zakłady pogrzebowe – dziś fanpage mają wszyscy. Ale czy tylko o to w tym wszystkim chodzi? By dostarczać rozrywki tłumom, wstawiać im fajne zdjęcia i śmieszne filmiki bez ładu i składu? Czy taki jest cel komunikacji z klientami?

nowe studia social media w szczecinie

Branża od podszewki

Nie od dziś wiadomo, że social media sprzedają, warto więc wiedzieć, jak prowadzić działania w tych kanałach z głową, zgodnie z ustaloną strategią i na tyle konsekwentnie, by z czasem zbudować sobie grono zaufanych i zadowolonych klientów, którzy będą do Ciebie wracać nie tylko dlatego, że masz ładne zdjęcia na tablicy. Niezależnie więc, czy prowadzisz własny biznes, pracujesz w agencji marketingowej i chcesz wiedzieć jak zapanować nad całym społecznościowym chaosem czy po prostu dowiedzieć się, co zrobić, by nie dać sobą sterować poprzez kanały SM – kursy, szkolenia, a przede wszystkim studia social media, takie jak studia podyplomowe w ZPSB: http://www.zpsb.pl/studia-podyplomowe/kierunki/social-media/, prowadzone przez Grupę Płodni.com, są stworzone właśnie dla Ciebie! Poznaj media społecznościowe od podszewki i poczuj się jak social media ninja! Bądź na bieżąco z najnowszymi przykładami kampanii z branży, dowiedz się, jak załagodzić kryzys i jak analizować efektywność prowadzonych działań. Ucz się tego, co kochasz i przekształć pasję w zawód!